Konkursy, projekty

2014/2015

Konkursy:

1. Konkurs na Wzorowego Ucznia.

2. „Odblaskowa szkoła”, realizowany przez uczniów Szkoły Podstawowej.

3. „Moja Europa” – biblioteczny.

4. „Znam Plastusiowy pamiętnik” – czytelniczy.

5.„100 lat temu w mojej miejscowości” organizowany przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Hugona Kołłątaja oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Krakowie – wzięli  w nim udział uczniowie kl. I a gim. oraz kl. II co ZSZ. Zajęli I miejsce wśród 17 gimnazjów z całego województwa małopolskiego!

6.„Zdrowo jem więcej wiem” jest częścią prozdrowotnego programu edukacyjnego „Aktywnie po zdrowie” prowadzonego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska.

7. „Polska Niepodległa” - konkurs plastyczny organizowany przez Centrum Sztuki Mościce. Wzięli w nim udział uczniowie kl. I a ż i III a ż.

8. W ramach tarnowskich obchodów „Europejskiego Tygodnia Autyzmu”, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie ogłosił konkurs plastyczny pt. „Niebieski Kolor Życia”. Wyróżniono prace naszych wychowanków: przedszkolaka Kuby i Joasi z kl. 3 sl.

9.  III Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej „Szlakiem orlich Gniazd” organizowany przez Miejski Dom Kultury w Częstochowie.  Wzięli w ni u dział uczniowie gimnazjum Jakub Labak i Krystian Mruk. Prace zostały wykonane pod kierunkiem p. M. Gomułki.

10. W marcu 2015 r. uczniowie kl II co ZSZ wzięli udział w ogólnopolskim konkursie w ramach akcji Scrabble w szkole organizowanym przez firmę Mattel  Poland sp.z o.o.,  pt. „Wiosenne scrabble”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 26 marca br.

Projekty:

1.„Matematyczne przygody zwierząt” projekt dydaktyczno – wychowawczo – teatralny realizowany przez uczniów klas autystycznych i zaprzyjaźnione Przedszkole  nr 20.

2. „Jestem samodzielny” -  kontynuacja projektu dla dzieci ze sprzężonymi niepełnosprawnościami na I etapie edukacyjnym.

3. „Akademia Zdrowego Przedszkolaka” – kontynuacja projektu dla dzieci przedszkolnych.

4. Projekt gimnazjalny „Nasi bracia mniejsi”- realizowany przez klasę II a ż.

2013/2014

Projekty (szczegóły w zakładce PROJEKTY):

1. Szkolny projekt edukacyjny „Ruch to zdrowie”, w tym ogólnopolski projekt edukacyjny „WF z klasą”. Czytaj więcej w zakładce Sport w szkole.

2. Literacki projekt dla klas I – III „Poetycka podróż z lokomotywą”. Czytaj więcej w zakładce O placówce – Szkoła podstawowa – Co słychać w szkole podstawowej.

3. Projekt prozdrowotny dla uczniów klas I – III „Radosny uśmiech – radosna przyszłość”. Czytaj więcej w zakładce O placówce – Szkoła podstawowa – Co słychać w szkole podstawowej.

4. Projekt edukacji ekologicznej dotyczący selektywnego gospodarowania odpadami połączony z organizacją konkursu dla przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów pt: „Czysta  Małopolska – Czysta Polska”.

5. Projekt terapeutyczny „Cztery pory roku” oparty na stymulacji polisensorycznej realizowany podczas zajęć rewalidacyjnych. Czytaj więcej w zakładce O placówce – Zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze.

6. Edukacyjny projekt gimnazjalny realizowany przez klasę II gimnazjalną    „Citius – Altius – Fortius” („Szybciej – Wyżej – Mocniej”).

7. Kurs branżowego języka angielskiego w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce.

8. „Akademia Zdrowego Przedszkolaka”

Konkursy (szczegóły w zakładce KONKURSY):

1. VIII  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Maluj z Nami”

2. Konkurs na Wzorowego Ucznia

3. Czytelniczy „Czytam, więc wiem”

4. Czytelniczy „Bajkowe zwierzaki”

5. Plastyczny „Jesienne drzewa”

6. Plastyczny „Ozdoby choinkowe”

7. Plastyczny „Bezpieczny w zawodzie”

8. Udział w VIII Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Europie w SP 11

2012/2013

Konkursy:

6. Udział w VII  Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Europie w SP 11

5. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Maluj z Nami”

4. Konkurs z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

3. II Ogólnopolski Konkurs „Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń”

a) Poster „Niepełnosprawni – czy naprawdę inni?”

2. Biblioteczne:

a) Moja Ulubiona Książka

b) Superczytelnik

c) Zbiór Przysłów o Książce i Czytaniu

d) Lubię książki

1. Konkurs na Wzorowego Ucznia – Samorząd Uczniowski

Czytaj więcej w zakładce: Konkursy.

Projekty:

4. Projekt „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów kl. I – III szkół podstawowych w Tarnowie” realizowany jest ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez Gminę Miasta Tarnowa we wszystkich publicznych szkołach podstawowych w Tarnowie.

3. VIII edycja Projektu Profilaktycznego „Alkohol. Świat zatopionych marzeń”.

2. Projekt integracyjno – artystyczny „Kolory emocji”. Czytaj w zakładce „Co słychać w przedszkolu?”, „Co słychać w szkole podstawowej?”

1. Projekt edukacyjny „Artystyczne pasje – w krainie formy i koloru”.

Czytaj więcej w zakładce: Projekty.