Procedury bezpieczeństwa

Zachęcamy do zapoznania się z procedurami bezpieczeństwa znajdującymi się w zakładce Dokumenty – Regulaminy.

Bezpieczny powrót do szkoły

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Ze względu na zagrożenie epidemiczne rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 odbędzie się 1 września w wyznaczonych salach i godzinach z wychowawcami klas. Szczegóły u wychowawców klas oraz w sekretariacie ośrodka (14 626 33 84).

Podziękowania

„Jeden z najskrytszych sekretów życia polega na tym,

Że tylko to wszystko, co robimy dla innych, jest tym,

Co naprawdę warto robić”

Carroll Lewis

Za dar czasu poświęconego na edukację domową dzieci,

Za życzliwość, wspieranie naszych uczniów dobrym słowem,

Za szacunek dla pracy nauczyciela w przygotowanie zajęć.

Za zrozumienie trudności związanych ze zdalnym nauczaniem,

Za to, że byliśmy razem przez trzy miesiące pandemii,

mimo, że nie mogliśmy się spotkać w szkole……

Dziękują nauczyciele i dyrekcja SOSW w Tarnowie

Gratulujemy naszej nauczycielce!

Nauczycielka naszego ośrodka, p. Halina Bartnik, została doceniona przez Kapitułę Nagród Miasta Tarnowa za szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania kultury, z czego bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni! Czytaj więcej: https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Miasto/Przyznano-Nagrody-Miasta-Tarnowa?fbclid=IwAR0-O_Lg879z989ACsjcGWmfvgbN6d2g-Iv4awlXbrkuZ4PphfJsMconPvk

Organizacja pracy stacjonarnej od 1 czerwca

Dbamy o sprawność

Fotorelacje z zajęć sportowych:

Uczymy się zdalnie

Klasa 1/2 b p. M. Jani uczestniczy w lekcjach wykorzystując aplikację Messenger. Prowadzone  są  codzienne spotkania online,  podczas których uczniowie powtarzają zdobytą wiedzę  oraz uczą się nowych umiejętności.  Zapraszamy do obejrzenia  fotorelacji  z naszych lekcji oraz prac i zadań wykonywanych w domu.

Uczniowie kl. 4 aż: Nikola, Krystian i Kuba łączą się ze swoją wychowawczynią, p. M. Prusak, za pośrednictwem aplikacji Messenger. Pracują indywidualnie i zbiorowo. Rozwiązują karty pracy w swoich podręcznikach, wykonują prace plastyczne oraz z niewielką pomocą rodziców realizują się kulinarnie. Oto zdjęcia z poprzednich tygodni.

Uczymy się pomagać w domu

Prace kuchenne:

Uczymy się w domu – fotorelacje

Oto kolejne zdjęcia naszych uczniów podczas nauki w domu:

Święta

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice! Informujemy, że w dniach 9 – 14 kwietnia br. będzie trwała przerwa świąteczna i w tym czasie zajęcia on – line nie będą się odbywać.

Życzymy Wam zdrowia, odporności i wszystkiego dobrego podczas Wielkanocy. Oby wiosenna atmosfera, wiara i miłość nie opuszczały Was przez cały rok. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne.